Detective Agency
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detective Agency

Posebna detektivska agencija, ki reši težavo namesto vas!
 
KazaloPortálIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Zarino stanovanje

Go down 
AvtorSporočilo
Zara
Študentka modnega oblikovanja in učiteljica plesa
Študentka modnega oblikovanja in učiteljica plesa
Zara


Število prispevkov : 13
Age : 30
Registration date : 11/09/2007

Zarino stanovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zarino stanovanje   Zarino stanovanje Icon_minitimeČet Sep 13, 2007 7:21 pm

Zra obožuje vijolčno barvo, zato se je tudi stanovanje odločila opremiti v rdeči barvi.
V dnevni sobi ima le en fotelj / kavč in naslonjalo za noge, ted velik televizor z LCD zaslonom, radio stolp in kredenco. Vse je opremljeno v beli in rdeči:

Zarino stanovanje Stanovanje

Zarina spalnica je najprostornejši prostor v njenem stanovanju. Na sredini sobe je velika francoska postelja, ob strani pa je velika rdeča omara. Nad posteljo ima tri slike rože, ki jo pomirjajo, na nočnoi omarici pa okras, ki ga je prinesla in potovanja v Indijo. Njena spalnica je zelo sproščujoč in miren prostor, katerega Zara naravnost obožuje. Vsak dan ko pride domov se z veseljem uleže v mehko posteljo in tam zaspi.

Zarino stanovanje Untitled
Nazaj na vrh Go down
Zara
Študentka modnega oblikovanja in učiteljica plesa
Študentka modnega oblikovanja in učiteljica plesa
Zara


Število prispevkov : 13
Age : 30
Registration date : 11/09/2007

Zarino stanovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zarino stanovanje   Zarino stanovanje Icon_minitimeČet Sep 13, 2007 7:45 pm

Zara je utrujeno prišla domov in se vrgla na posteljo.
"Ooh," je zavzdihnila, "Kako naporen dan!"
"Kaj nam te prfoksi že ne bodo dali miru?"

Sezula si je svoje vrtoglave petke in se podrgnila po nogah.
"Te čevlji me bodo še ubili.", je pomislila.
Vzela jih je v roke in odšla do svoje omare s čevlji. Da prav ste slišali. Za čevlje je ime še posebno omaro! Bila je totalno obsedena s čevlji. In seveda z visokimi petami =D .
Imela jih je preko 30, vseh možnih načinov. Sandali tukaj, škornji tam, salonarji desno, balerinke levo...

Ko je pospravila svoje ljubljene čevlje in si pripravila sendvič ter steklenico vode, se je usedla za računalnik?

Najprej delo in potem zabava?

"Zabava.", se je odločila Zara.

X Zarika X pravi: Heei!
X MiLLy X pravi: OjLa!
X MiLLy X pravi: Si že prebrala današnjo Lady?
X Zarika X pravi: Ne, zakaj?
X MiLLy X pravi: Kar sama si pogLej Smile

Zara je skomignila z rameni in odšla v kuhinjo po trač revijo. Listala je skozi, a ni opazila nič posebnega. Dokler ni prišla do strani 43. Najprej je pol strani krasila njena slika, čeznjo pa naslov: KATERA KRADE?
Razburjeno je začela brati:
"Pred kratkim je na sceno prišla mlada modna kreatorka Zara LaFanco. S svojimi drznimi in nenavadnimi idejami je takoj osvojila srca div, kot so Victoria Beckham, dvojčisi Olsen, Gwen Steffani. Sedaj pa so se natanko enaki puloverji isti dan pojavili v trgovinah Gwen in Zare. Torej, katera je kateri ukradla idejo? Seveda bosta obe trdili, da sta si onidve zmislili original, a ena od njiju vendarle laže kajne? Več o tej skrivnosti v prihodnjih številkah.

Zara se stekla nazaj na MSN.

X Zarika X pravi: Ampak to vendar ni res!
X Zarika X pravi: Ti si bila z mano, ko sm oblikovala ta pulover!
X Zarika X pravi: Ukradla mi je idejo!
X MiLLy X pravi: Vem lubica, ampak oni tega ne vedo! Komu pa misLiš da bodo vrjeLi? Bogati zvezdnici, utrjeni v svetu fiLma, gLasbe in MODE, aLi novinko ki bi (po njihovo) narediLa vse da se uveLjavi v svetu mode?
X Zarika X pravi: To ni pravično!
X Zarika X pravi: Tako močno sem se trudila, da sem kjer sem, potem pa pride ta ******, samo želnja denarja in mi preprosto ukrade idejo, ker se ji pač tako zahoče!
X MiLLy X pravi: Vem, vem. Res je nepravično. Ampak to morava tudi dokazati!
X Zarika X pravi: Ja, ampak kako?
X MiLLy X pravi: No, tukaj ti pa ne morem pomagati.
X Zarika X pravi: Uredu... vseeno hvala. No grem zdaj jaz. Počivat ali pa se učit. Dijo, lupčka
X MiLLy X pravi: Lupčka, fajn se imej.


Zara se je poklapano ulegla na posteljo in se komaj zadarževala, da se ni zjokala. Kaj pa ta misli da je?

"Že vem kaj bom naredila. Zasebnega detektiva bom najela. Če bo ta primer seveda dovolj zanimiv. Oz... dovolj drag." se je Zara odločila sama pri sebi.
Nazaj na vrh Go down
 
Zarino stanovanje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Trevorjevo stanovanje
» Abigailino stanovanje
» Adino stanovanje
» Nellyno stanovanje
» Peytonino Stanovanje

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Detective Agency :: .: Velika Britanija :. :: London-
Pojdi na: