Detective Agency
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detective Agency

Posebna detektivska agencija, ki reši težavo namesto vas!
 
KazaloPortálIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Hotel Pariz * * * * *

Go down 
AvtorSporočilo
Nelly
Detektiv/ka
Detektiv/ka
Nelly


Female
Število prispevkov : 72
Age : 32
Kraj : London
ID koda : AM-4045
Stopnja : Začetnik
Registration date : 27/08/2007

Hotel Pariz * * * * * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Hotel Pariz * * * * *   Hotel Pariz * * * * * Icon_minitimeČet Avg 30, 2007 3:23 pm

Hotel Pariz se nahaja čisto v centru Pariza. Je pravi ponos za to mesto in si zasluži naziv najbolj elegantnega in naprednega hotela. Ravno zato ima hotel pet zvezdic in vanj zahajajo samo ljudje, ki imajo veliko pod palcem.
Nazaj na vrh Go down
Nelly
Detektiv/ka
Detektiv/ka
Nelly


Female
Število prispevkov : 72
Age : 32
Kraj : London
ID koda : AM-4045
Stopnja : Začetnik
Registration date : 27/08/2007

Hotel Pariz * * * * * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Pariz * * * * *   Hotel Pariz * * * * * Icon_minitimeSob Okt 13, 2007 1:53 am

"Utihni!", je Nelly zasikala psu, ki se je na vso moč drl pred hotelom privezan pa je bil za ulično razsvetljavo. Ni mogla spregledati tega, da pes noče utihniti, zato je počakala lastnika. In kot naročeno se je čez nekaj minut primajal starejši gospod s čepico na glavi in psa hotel odvezati. "Mislim, pa kaj ste vi čisto nori. Psa privežete za ulično razsvetljavo in to pred hotelom petih zvezdic sredi Francije!!", se je pričela dreti vsa jezna in v obraz je bila rdeča kot rdeča preproga pred hotelom. 'Femme maniaque, qoui se cri'. Dejansko je Nelly ob gospodovih besedah obstala in dala roke v bok. Iz žepa je privlekla francoski slovar in počasi prevajala besede. "Ženska tečna kaj se dereš", je mrmraje prevajala ta čas pa jo je opazovala tudi lepotica iz limuzine. 'Točno to ti je rekel. In pusti ga zdaj da mi da psa', je dejala lepotica in Nelly je odvrnila pogled iz slovarja ter se zagledala v gospodično. "Da vam dam psa. Pa saj je vaš. Samo nemorete ga kar tako pustiti sredi Pariza da se dere kot zmešan!", je Nelly nadrla še fino lepotičko in jo grdo pogledala. 'Pa saj ni res. Najprej mi ukradejo albume, potem mi umre kozmetičarka, zdaj me pa še vi nadirate kako naj ukrotim svojega psa, če hoče na vsak način v limuzino', je odvrnila lepotica in s tem Nelly zaprla usta. "Kako ste rekli? Ukradli so vam albume?", je vprašala, da bi se prepričala če so njena ušesa slišala prav. Očitno sta se z njeno novo stranko spoznali na zelo nenavaden način. 'Ja, ampak ti tako ali tako nimaš pojma', je odvrnila slavna pevka in pregledala Nelly z svojimi očmi komaj vidnimi pod goro ličil. Nelly je takoj opazila, da ji njen stil prav pošteno rine v nos. "O seveda vem. Sem detektivka Nelly in delam na vašem primeru", je z nasmeškom na ustnicah dejala in s tem dobila zadnjo besedo. 'A tako torej. Pridite no torej notri v avto. Pa psa prosim spustite že k meni', je zdaj že bolj prijazneje dejala pevka in Nelly je zakorakala proti limuzini, se vsedla in nanjo je skočil pes, tisti francoski gospod s čepico pa se je vsedel za volan. "Vaš šofer torej...", je prepričana sama vase vprašala in pogledala v šoferjevo ogledalo ter se srečala z njegovimi očmi. Bil ji je nenavadno hecen. Že bi ga hotela analizirati z svojimi očmi je pes zarenčal. "Bog se usmili", je prestrašena dejala kajti še noben pes ni renčal nanjo. "Ta pa ni čisto pri sebi kajne?", je še dodala in poškilila k zvezdnici.
Nazaj na vrh Go down
 
Hotel Pariz * * * * *
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Albergo Hotel - Rim
» Hotel Lilia
» Hotel Aminta - Benetke

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Detective Agency :: .: Tujina :. :: Francija-
Pojdi na: