Detective Agency
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detective Agency

Posebna detektivska agencija, ki reši težavo namesto vas!
 
KazaloPortálIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Klepet

Go down 
+7
Peyton
Sophie
Nelly
Abigail
Ada Marisol
Hope
Lyanna
11 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4
AvtorSporočilo
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 3:35 pm

ja sej zato... k mi kr čaka tm v prijavnem skriptu in me potem vržne na error 403, da je čas prijave potekel.

ma za anglo za maturo... vaja za ustni del... Wonders of the world, 7 wonders of GB in my wonder(s)
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 3:40 pm

Ha, mi nismo delal nč takega. confused Mja, sam angla na maturi je tko izi... Mi, če neb meli tko zajebanga slušnega dela (k sem mela sigurno rešeno manj kot 50%), bi verjetno pisala 5. In sem mela vse štiri leta 3. Rolling Eyes In te čez celo šolsko leto tko nategujejo kak bavbav je angla na maturi... Suspect
Nazaj na vrh Go down
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 3:51 pm

mja sej mi smo že lani delal te pole slušne in to, pa mi je kr šlo, ena al pa dve napaki. pa uni kratki odgovori in to. najlaži. letos bomo še one pole s slovnico in to...

pa drgač je res lahko ja... js sm kar višji nivo vzela, ker itak ni velke razlike...
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 3:57 pm

Mja, sej slušno je lahko, sam letos pa je blo res krneki... ni noben vedu kej un tip bluz. doh Pa je bil anglež in vse... Sam res. Mi prow slabo nardi k pomislim na tisti del... puke

Js ga nisem tela, k so tiste pesmce notr. rofl Komu se jih da še interpretirat. rofl
Nazaj na vrh Go down
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 3:59 pm

ma sej to je fora... dajo neke tujce ki znajo angleško, ampak majo naglas, ker je več vrjetnosti, da srečaš nekoga, ki govori z naglasom, kot pa nekega slovnično obsedenga angleža... Wink sej pr naših vajah lani sm js tut od cele minute dojela samo tri besede: whales, fishes pa saving... Laughing ker je bil nek arabc al kej že in je blo joj prejoj to poslušat uvi rofl

kake pesmice? Suspect pale affraid
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 5:39 pm

Ma sej tujci z naglasom niso niti problem. Mi smo mel neko egipčanko in se jo je vse zastopl. Wink Anglež k govori s svetlobno hitrostjo je bolj problem. chucle

A ne veš tega? Smile Višji novo ma poleg tega da ma težje naloge + en esej več za napisat, na ustnem pesmi. Smile Maš za obdelat enih 6 pesmic, pol pa na ustnem dobiš eno in jo morš interpretirat. Letos vem da so mel ene 3 od Emily Dickens pa od Shakespeara, pa še neke druge...
Nazaj na vrh Go down
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 12:13 am

ja sj to vrjamm ampak arabci so poden Wink

a res a kaj? o mama mia tega pa nam ni povedla... affraid jo morm v pondelk kuj prašat... Suspect bastard babji alien
Nazaj na vrh Go down
Kate
Detektiv/ka
Detektiv/ka
Kate


Female
Število prispevkov : 10
Age : 33
Kraj : London
ID koda : BN-9732
Stopnja : Začetnik
Registration date : 12/09/2007

Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimePon Sep 17, 2007 8:18 pm

mene sam zanima, za une naloge a lahk jst kr use u pisarn napišem pa tam use rešm, a morm prou nove topice nardit pa z ostalimi člani kej komunicirat...? sam vprašam..
Nazaj na vrh Go down
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimeTor Sep 18, 2007 11:34 pm

za to je tema vprašanja ampak ok... am če ni topica ga moraš odpret, drugače pa s člani ne komuniciraš... kar se pa tiče oseb, si jih pa lahko zmisleš puno mnogo sam d se ne boš zgubila pol...
Nazaj na vrh Go down
Trevor
Poklicni morilec in tat
Poklicni morilec in tat
Trevor


Male
Število prispevkov : 22
Age : 37
Kraj : Cornwall & London
Registration date : 16/09/2007

Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 9:02 am

kaj je zdej to? vse mrtvo? pale
Nazaj na vrh Go down
Nelly
Detektiv/ka
Detektiv/ka
Nelly


Female
Število prispevkov : 72
Age : 32
Kraj : London
ID koda : AM-4045
Stopnja : Začetnik
Registration date : 27/08/2007

Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 13, 2007 1:27 am

Oila. Jaz pa šola definitivno ne spadava skupaj. Za učit se je toliko, da se mi počasi meša. In potem ko pomislim na računalnik me pred tem pobere iti spat. Pa še učenje se mi ne izplača. Bolj se učim, manj mi ostane v glavi. wall
Nazaj na vrh Go down
Jessica
Navaden meščan
Jessica


Female
Število prispevkov : 17
Age : 28
Registration date : 19/09/2007

Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 10:47 am

Nelly, hvala enako Razz

Drugače pa... kako ste kaj?
Nazaj na vrh Go down
Nelly
Detektiv/ka
Detektiv/ka
Nelly


Female
Število prispevkov : 72
Age : 32
Kraj : London
ID koda : AM-4045
Stopnja : Začetnik
Registration date : 27/08/2007

Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 1:29 pm

Jaz sem super. Vse gre kot po maslu ta vikend Laughing
Nazaj na vrh Go down
Jessica
Navaden meščan
Jessica


Female
Število prispevkov : 17
Age : 28
Registration date : 19/09/2007

Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimePon Okt 15, 2007 7:56 pm

Pri meni isto. Čeprav je že ponedeljek Razz
Drugače pa.. Učitelji so noriiii :S
Nazaj na vrh Go down
Nelly
Detektiv/ka
Detektiv/ka
Nelly


Female
Število prispevkov : 72
Age : 32
Kraj : London
ID koda : AM-4045
Stopnja : Začetnik
Registration date : 27/08/2007

Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitimePon Okt 15, 2007 10:02 pm

Še bolj mi gre po maslu. Noro se počutim, ker sem zvedela kar sem hotela. tongue
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Klepet - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Klepet
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Detective Agency :: .: Non-detective World :. :: Klepet-
Pojdi na: