Detective Agency
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detective Agency

Posebna detektivska agencija, ki reši težavo namesto vas!
 
KazaloPortálIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Caffe Bar

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Lyanna
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Lyanna


Female
Število prispevkov : 113
Age : 34
Kraj : Cornwall
ID koda : KV-8956
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Caffe Bar   Caffe Bar Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 10:22 pm

Ogromna kavarna, ki je le nekoliko oddaljena od glavnega mestnega trga. Na njihovi ponudbi najdeš vse kar si lahko zaželiš. Od raznih kav, kapučinov, sokov, pa vse do rogljičkov, pit in ostalih slaščic. V zimiskih dneh je še posebej priljubljeno, saj imajo tudi ognjišče, ki je ostalo še iz starih časov. Poleti pa se vse skupaj preseli na vrt, pred kavarno, kjer imaš pogled ravno na trg. Sam prostor pa je opremljen zelo okusno, vse v zelo svetlih tonih, z udobnimi stoli in naslonjači.
Nazaj na vrh Go down
https://detective.slovenianforum.com
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Caffe Bar   Caffe Bar Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 3:11 pm

Gyo je napisal/a:
"Oprosti, ker si morala toliko čakati, ena učenka me je malo zadržala. Ja, use je uredu. Greva na kavo, častim jaz seveda ?" ji je razložila in povabila na pijačo, predvsem pa na pogovor, ki spada k le-tej.
Gyo je bila viddno vznemirjena in komaj je čakala, da bi prijateljico povprašala za nasvet, kje bi našla kakšnega dobrega detektiva. Res, da je bila tudi Abigail detektivka, a Gyo se je zbala, da bi morda morilec njene družine škodil tudi Abi, če bi se preveč vtikala v vso zadevo.

''Je že vredu.'' je zamahnila z roko. ''No, me veseli, da nimaš kakih težav.'' se je nasmehnila Abigail prijateljici in pokimala. ''Velja. Greva kar na trg v Caffe Bar.'' je predlagala in ji pomignila, potem pa sta se napotili po ulici navzdol proti trgu.
Ko sta prispeli do velikih steklenih vrat, nad katerimi je bila ljubka tabla Caffe Bara, je Abi odrinila vrata in vstopila. Poiskala je prosto mizo, ki jo je našla le s težavo, ker je bil bar zelo obiskan, potem pa sedla in se slekla. Pomignila je natakarju in počakala še na Gyo.
Naročila je veliko kavo in se udobneje namestila. ''In, kako si drugače? Vse vredu?'' je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ..   Caffe Bar Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 3:24 pm

Gyo je sledila Abigail v Caffe bar in tako kot ona tudi sama naročila veliko kavo. Nad vprašanjem, če je vredu, se je nekoliko zamislila. Je resnično vse v redu z njo ? Najvrjetneje ja, a počutila se je iz dneva v dan slabše. Bila je zelo osamljena, kljub prijateljicam, ki ji pa niso mogle nadomestiti družine.
"Ne vem Abi, ne vem, če sem v redu. Počutim se, kot, da mi zmankuje tal pod nogami....tvojo pomoč potrebujem !" ji je naposled le odgovorila in začela s tistim, kar jo je hotela že zdavnaj prositi. "No ampak preden nadaljujem, povej mi, kako si ti ? Imaš veliko dela ?"
Nazaj na vrh Go down
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Caffe Bar   Caffe Bar Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 3:29 pm

Abi se je napol zaskrbljeno napol presenečeno zazrla v prijateljico, čeprav je vedela, kam cilja. ''Razumem ja, vse skupaj je bil zate čisto prevelik udarec.'' je pokimala. ''Jaz si ne predstavljam, kaj bi bilo, če bi izgubila še sina.'' je zavzdihnila in se kar stresla ob misli na to.
''Samo povej, kaj lahko naredim zate.'' je potem rekla in se zazrla v Gyo. Vedela je, da se bo verjetno nanašalo na njeno izgubljeno družino, a mogoče je bilo še kaj drugega za vsem skupaj. Upala je, da Gyo nima še kakih drugih težav poleg tega.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Caffe Bar Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 3:35 pm

"Rada bi, da mi priporočiš kakšnega dobrega, zanesljivega detektiva. Saj vem ,da s iti odlična v tem delu, a nebi te rada izpostavila nevarnosti. Človek, ki je ubil moje najdražje je dovolj nor, da bi se spravil tudi nate, če bi izvedela kaj preveč, me razumeš ? No sicer, če se odločiš, da primer prevzameš ti, ti ne bom poskušala preprečiti, a si mi kot sestra, grozno bi me pekla vest, če bi se še tebi kaj zgodilo." je Gyo razložila situacijo prijateljici.




(( em kaj morem sedaj obvestiti admine da bi rada najela detektiva al gdaj ? ))
Nazaj na vrh Go down
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Caffe Bar   Caffe Bar Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 3:42 pm

[sej maš mene že tuki, ni treba Wink]

Abigail je prisluhnila pripovedi prijateljice in vmes nekajkrat prikimala, potem pa za hip počakala, da je natakar oddal kavi in se mu zahvalila, preden je nadaljevala. Vse pač ni bilo za vsaka ušesa.
''Razumem ja, in tudi dvomim, da bi sama imela čas prevzeti primer, a trenutno so vsi najboljši na terenu za več dni. Boš lahko počakala še kak dan, ali boš zadovoljna tudi s kakim malo slabšim in manj izkušenih detektivom?'' je vprašala. Sama ne bi tvegala, a če se je mudilo...
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Caffe Bar Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 3:52 pm

(( aha super, ma sm mislla da morem še dodatno obvestit Wink))

"Praviš torej, da so vsi najboljši zasedeni ? Tisti manj izkušeni, so vredni zaupanja ? Mislim, a bi bili sposobni sprejet ta primer ? Kajti ni problem počakati par dni, a rada bi obiskala starša v Franciji, zato me zanima, če me detektiv potrebuje med iskanjem ? No, sej bi manjkala samo par dni, ampak vseeno, rada bi, da bi primer stekel čim prej, ne pa, da bi rabili mene čakati. " se je pozanimala pri prijateljici in naredila požirek kave. Bila je zelo dobra in jo je kar nekako 'zbistrila'.
Nazaj na vrh Go down
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Caffe Bar   Caffe Bar Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 3:57 pm

Abigail je spet utihnila in poslušala, vmes pa pridno pila kavo in si prižgala še cigareto. Odkar je rodila, je spet začela kaditi in te razvade se ne more otresti. Škatlico je ponudila tudi Gyo in potem skomignila. ''Ne vem, zaradi njihove neizkušenosti v tem poslu jim ne zaupamo velikih primerov, čeprav imajo brez dvoma najboljšo podlago med novinci, saj jih pred sprejemom testiramo. Iz takih vedno dobimo elitne detektive, a na začetku je vsak sadež zelen.'' je pojasnila. ''Kar pa se tiče tvojega izleta, se mi zdi, da bi lahko šla, še vedno pa bi te gotovo kdo kdaj poklical po telefonu, če bi bilo kaj nujnega.'' je pokimala.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Caffe Bar Icon_minitimeSob Sep 15, 2007 6:17 pm

Gyo je zavrnila ponujene cigarete, kajti kadila ni že kar nekaj let in ni želela spet začeti. "Bi bilo možno, da primer začne en detektiv, kasneje pa ga prevzame drugi ?" se je pozanimala še po tej možnosti. Sicer se ji je zdelo to nekoliko nesmiselno, kajti morala bi si izmenjati med seboj mnogo informacij in drugi bi bil spet na začetku, kjer je prvi začel. "No narediva takole, ti se pozanimaj kateri od detektivov bi bil primeren in pripravljen za to delo, nato me pokliči, a prav ?" je predlagala. Bila je vesela, da bo lahko brez problemov obiskala starše, če pa bi jo kdo potreboval, jo lakho pokliče in navsezadnje, če bi bilo resnično nujno, se lahko tudi vrne predčasno.
Nazaj na vrh Go down
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Caffe Bar   Caffe Bar Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 12:12 am

''No ja, to o prevzemu je težko, ker se vse skupaj prekine in nekateri podatki so zaupni torej obstajajo samo med enim detektivom in klientom in tako dalje...'' je pojasnjevala Abigail. ''Sicer pa en teden lahko počakaš in takrat ti garantiram, da boš dobila najboljšega detektiva ki ga bomo tisti hip imeli. Tako da greš brez težav lahko domov.'' je dodala z nasmehom in popila še malo kave.
''Pa drugače? Še kdaj načrtuješ imeti družino?'' je potem vprašala resneje in odložila skodelico.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Caffe Bar Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 12:20 am

Abigailine besede so Gyo pomirile, zato je ob predlogu, da počaka en teden samo pritrdilno prikimala. "Hmm pojem družina je zame postal nekako tuj...morda čez kako leto, če bi spoznala nekoga resnično 'posebnega' in bi mi bil všeč...kaj pa vem, morala bi razmisliti. Navsezadnje sem mama..." je začela govoriti, a se ji je glas prelomil. "...bila sem mama treh otrok in tega preprosto ne morem izbrisati. Seveda si želim družine, a kaj, ko te, ki sem jo imela, ne bom mogla pozabiti. Leah, Lynn, Leni in Joel bodo vedno moji otroci, Noah pa moj mož, neglede na to, kje so. Kako pa tvoj sinček ?"

Gyo ni več mogla govoriti. V grlu se ji je naredil cmok, v očeh pa nabrale solze, zato je preusmerila pogovor na prijateljico.
Nazaj na vrh Go down
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Caffe Bar   Caffe Bar Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 12:32 am

''Razumem ja.'' je spet pokimala Abigail, saj je vsaj del prijateljičine bolečin okusila, ko jo je zapustil mož, a ostal ji je vsaj Matthias. ''Matt? Oh, odlično. Mesec dni nazaj je bil star tri leta in je že prava mala nadloga.'' se je nasmehnila, čeprav ni želela vzbujati preveč grenkih spominov. ''To sme ti rekla že stokrat, pa ti bom še tolikokrat, če bo treba: pri meni in Matthiasu si vedno dobrodošla, tudi kadar potrebuješ samo malo pomoči, da se pobereš.'' je rekla in svojo roko položila čez njeno. ''Vredu? Obišči naju spet kdaj.'' je potem dodala in ji podala robček iz torbice.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Caffe Bar Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 10:05 am

"Hehe, počakaj, da postane najstnik, boš potem videla šele kakšna nadloga bo !" se je poskusila pošaliti. "Pozdravi Matthiasa, ali pa ga bom kar sama, ko vaju bom obiskala !" je dodala in bila ganjena ob prijateljičini ponudbi. Resda ji je neprestano ponavljala, da je pri njiju dobodošla, a vedno je to razumela, kott povabilo na obisk. Tokrat pa je spredvidela, da bi bila pri prijateljici dobrodošla ne glede na čas in okoliščine. Ko bi potrebovala pomoč, bi samo pozvonila na njenih vratih in bi pomoč dobila. "Hvala, vidva sta pri meni tudi vedno dobrodošla. Če ne boš preveč zaposlena, vaju bom obiskala, ko se bom vrnila od staršev, prav ? " je predlagala in hvaležno vzela ponujen robček.
Nazaj na vrh Go down
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Caffe Bar   Caffe Bar Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 4:00 pm

Abigail se je zasmejala in pokimala. ''Vem ja, mi ni treba pravit. Sem videla, kako je metalo mojega brata in slišala, kako je metalo mene, tako da...'' se je namuznila.
''Obišči naju kadar hočeš, obema z Matthiasom bo družba koristila, prav tako pa bo verjetno koristilo tudi tebi, da se kdaj malo poigraš z njim ali greš kam s prijatelji.'' ji je rekla resno in popila kavo.
''No, prav, pa takrat, potem se bova lahko pogovorili še o primeru.'' se je strinjala Abi.
''Kdaj pa greš?'' je potem menjala temo, da ne bi preveč razorala grenkih spominov.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Caffe Bar Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 4:10 pm

"Joj hvala ti za vse ! Res si mi zelo dobra prijateljica !" se ji je iskreno zahvalila za povabilo. "Pravzaprav grem morda že jutri. Danes bom poskusila pripraviti potovalko in vse potrebno, jutri bom naročila zaposlenim v plesni šoli naj nekdo prevzame mojo skupino za ta teden, ko bom odsotna in, če bo šlo vse po sreči zvečer potujem." je razložila načrt prijateljici. "Morda je najbolje, da sedaj grem domov in začnem urejati vse skupaj, kajti poklicati moram tudi na letališče in rezervirati letalsko karto. Upam, da ne zameriš, če te prosim, da se počasi posloviva ?" se je Gyo napol opravičevala.
Nazaj na vrh Go down
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Caffe Bar   Caffe Bar Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 4:13 pm

Abigail je samo zamahnila z roko. ''Za take stvari, ki so že samoumevne, se mi ne zahvaljuj.'' je rekla in se ji nasmehnila ter popila še zadnje kaplje kave. Ošinila je uro in potem prisluhnila načrtu. ''Uau, torej si kar na kratkem s časom.'' se je nasmehnila.
''Joj no, nič hudega Gyo, čisto razumem. Saj bom sama tudi šla. Če grem peš, bom Matthiasa ravno dvignila iz vrtca.'' je pojasnila. Na mizo je položila denar za obe in vstala ter se začela oblačiti. Ko sta bili nared, sta stopili ven in Abi se je z objemom poslovila od prijateljice. ''Srečno potuj in se vidiva, ko se vrneš.'' se ji je spodbudno nasmehnila ter se poslovila od nje, potem pa počasi odšla na desno v smeri vrtca.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Caffe Bar Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 4:21 pm

Gyo je bila vesela, da Abigail ni motila ta nenadna želja po odhodu. Ko je videla, da je položila denar na mizo za obe, ji je ugovarjala, kajti navsezadnje je bila ona tista, ki je prijateljico povabila na pijačo, a Abi je ni poslušala. "No, pozdravi Matthiasa pa se vidiva! Hvala, upam, da bo miren let, ti pa mi prosim rezerviraj kakšnega dobrega detektiva !" je še dejala prijateljici, se ji nasmehnila in jo objela. Počakala je, da je Abi zavila v smeri proti vrtcu, sama pa se je odpravila po najkrajšji poti do doma.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Caffe Bar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Caffe Bar   Caffe Bar Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Caffe Bar
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Detective Agency :: .: Velika Britanija :. :: London-
Pojdi na: