Detective Agency
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detective Agency

Posebna detektivska agencija, ki reši težavo namesto vas!
 
KazaloPortálIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Gyoino potovanje

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Gyoino potovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Gyoino potovanje   Gyoino potovanje Icon_minitimeSre Sep 19, 2007 8:10 pm

Gyo -> VeliKa Britanija - Francija



Gyo se je s taxijem pripeljala do letališča. Plačala je taxistu, nato pa vstopila v terminal. Končno...ja zamrmrala potiho in povlekla potovalko za seboj in šla v vrsto, da bi kupila letalsko karto. Ljudje pred njo so bili večinoma živčni, mnogi pa so tudi nesramno jezikali vsakomur, ki jim je kaj rekel. Upala je, da bo čim prej mimo vse skupaj in mirno sedela na letalu, čakajoč, da ponovno vidi starša.



[ to be continued ... ]
Nazaj na vrh Go down
Trevor
Poklicni morilec in tat
Poklicni morilec in tat
Trevor


Male
Število prispevkov : 22
Age : 37
Kraj : Cornwall & London
Registration date : 16/09/2007

Gyoino potovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyoino potovanje   Gyoino potovanje Icon_minitimePon Sep 24, 2007 11:15 pm

Trevor se je vkrcal na letalo za Pariz, kjer je imel nalogo. Ubil naj bi nek starejši par, ki je živel sam, a vse skupaj naj bi opravil hitro in tiho. Karto je že imel, zato je samo poiskal svoj sedež v nekem dvojčku, kar je pomenilo, da bo verjetno dobil soseda. Sedel je in se udobno namestil, se zazrl skozi okno in začel planirati načrt.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Gyoino potovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyoino potovanje   Gyoino potovanje Icon_minitimeTor Sep 25, 2007 4:16 pm

Gyo je dokaj kmalu prišla na vrsto in pol ure zatem pa je že bila na letalu. Spehajala se je med sedeži in iskala svojega. Končno je našla pravi sedež a je bil zaseden. "Khmm, misim, da sediš na mojem sedežu, ampak ni problema, če si moj sosed, samo zamenjava !" je ogovorila nekega privlačnega mladega moškega. "Sicer pa moje ime je Gyo, ti pa si...?" se je predstavila in počakala na njegov odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Trevor
Poklicni morilec in tat
Poklicni morilec in tat
Trevor


Male
Število prispevkov : 22
Age : 37
Kraj : Cornwall & London
Registration date : 16/09/2007

Gyoino potovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyoino potovanje   Gyoino potovanje Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:26 pm

trevor e dvignil pogled k privlačnemu dekletu poleg njega, ki s emi je zdelo nenavadno znano, ter se ji nasmehnil. Ošinil je karto in potem še sedež. ''Pa res, oprosti,'' je dejal in vstal. Umaknil se je na prehod ter spustil Gyo noter, potem pa še enkrat preveril karto in čez obraz mu je zopet šinil nasmeh. ''Pravzaprav sva res soseda,'' se je nasmehnil in sedel na drugi prosti sedež. ''Trevor.'' se je potem predstavil še sam.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Gyoino potovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyoino potovanje   Gyoino potovanje Icon_minitimeČet Sep 27, 2007 3:21 pm

"Ah ni problema, vsakemu se zgodi !" je odvrnila in se mu nasmehnila. Vsedla se je na sedež poleg njegovega in pokukala skozi okno. Bilo je oblačno vreme in v takem sicer ni rada potovala, a vseeno jo to ni odvrnilo od obiska staršev. "Kam pa si namenjen ?" je morda nekoliko vsiljivo povprašala Trevorja. Vedela je, da najvrjetneje v Francijo tako kot ona in mnogi drugi na tem letalu, a lahko je bil namenjen kam drugam in je moral v Franciji samo prestopiti.
Nazaj na vrh Go down
Trevor
Poklicni morilec in tat
Poklicni morilec in tat
Trevor


Male
Število prispevkov : 22
Age : 37
Kraj : Cornwall & London
Registration date : 16/09/2007

Gyoino potovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyoino potovanje   Gyoino potovanje Icon_minitimePet Sep 28, 2007 10:24 pm

Trevor je izpred Gyo umaknil svoje stvari in jih položil na poličko pred seboj, potem pa se obrnila k sopotnici. ''Grem k prijateljem.'' je na kratko pojasnil z nasmeškom. Ves čas se je ubadal, od kod mu je Gyo znana.
''Pa ti? Tudi v Francijo ali prestopiš?'' je vprašašl. Mogoče je šla še severneje, čeprav jo je kar hitro povezal s Francijo. Nekaj v njegovem spominu mu je to naročilo.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Gyoino potovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyoino potovanje   Gyoino potovanje Icon_minitimeSob Sep 29, 2007 11:16 am

"Aja lepo ! Jaz pa grem k staršem v Provanso na obisk, ampak samo za par dni, ker imam v Londonu druge opravke..." je razložila sopotniku. "Živiš v Angliji drugače ali kje drugje ?" je želela še malo bolj spoznati Trevorja.


[ nardimo tako da ti js pol začnem razlagat kake opravke mam v londonu - torej da se dobim z detektivom glede 'mojega' primera in pol se spomneš kdo sem ? ]
Nazaj na vrh Go down
Trevor
Poklicni morilec in tat
Poklicni morilec in tat
Trevor


Male
Število prispevkov : 22
Age : 37
Kraj : Cornwall & London
Registration date : 16/09/2007

Gyoino potovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyoino potovanje   Gyoino potovanje Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 10:30 pm

((Prov Wink))

'Starši v Provansi? Kaj za vraga? Tja grem tudi jaz!' je prešinilo Trevorja in zmajal je z glavo, čeprav komaj opazno. ''Res? Tam mora biti zelo lepo. Torej prihajaš iz Provanse?'' je vprašal in pomislil, da je tudi Provanso nekoč že imel zapisano kot kraj rojstva nekega dekleta za neko nalogo. ''Ja, Anglež sem.'' je pokimal. ''Iz Londona.'' je potem dodal, saj je bilo bolj varno, da so odkrili njegovo rezervno stanovanje kot njegovo pravo hišo v Cornwallu. Sicer ni bil prepričan, če je njegov škotski naglas opazila, a to bo pojasnjeval kasneje, če bo treba.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Gyoino potovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyoino potovanje   Gyoino potovanje Icon_minitimeSre Okt 03, 2007 8:53 pm

"Ja res je lepo ! Polno sivke, vrtnic,vinogradov na manjših gričih in vse to zaradi milega podnebja. Precej podobno Toskani..." je začela navdušeno opisovati svojo ljubo pokrajino. "Čeprav to seveda najbrž že veš..." je dodala in se narahlo nasmehnila. "Ja tam sem živela nekaj let, v šolo sem hodila v Pariz, par let nazaj pa sem se preselila v London..." je razlagala in se nenadoma ustavila. Spomnila se je na svojega moža in otroke, ki so bili razlog, da se je sploh preselila v London. "...zaradi moža in otrok." je nadaljevala po premoru. Zdelo se ji je, da lahko Trevorju to pove,čeprav ji je bil popoln neznanec.
Nazaj na vrh Go down
Trevor
Poklicni morilec in tat
Poklicni morilec in tat
Trevor


Male
Število prispevkov : 22
Age : 37
Kraj : Cornwall & London
Registration date : 16/09/2007

Gyoino potovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyoino potovanje   Gyoino potovanje Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 9:01 am

Trevor je pokimal, potem pa se nasmejano zazrl vanjo. ''Zakaj misliš, da vem?'' je vprašala. Izzvenelo je povsem ravnodušno, a skrbelo ga je, da ga ni mogoče prepoznala. Sicer ga ne bi smela, a vseeno. Ozrl se je na desno k neki ženski, ki je sedla poleg na drugo stran prehoda.
''Torej si videla in prepotovala že veliko?'' je vprašal in spet pogledal proti Gyo.
''Poročena z otroci?'' je potem začudeno zazijal, v upanju, da njegovo razočaranje nad tem dejstvom ni bilo očitno. ''Khem, zanimivo.'' se je uspel zbrati in se nasmehniti.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Gyoino potovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyoino potovanje   Gyoino potovanje Icon_minitimeSob Okt 13, 2007 3:43 pm

"Oh ne vem, preprosto sem pomislila, da si morda že kdaj videl Provanso. Popolnoma sem pozabila, da ne prihajajo vsi iz Francije !" je dejala in se nasmehnila. Ob njegovem naslednjem vprašanju glede potovanj je pokimala. "Ja, skoraj pol sveta ali pa tudi več sem že videla. Rada potujem vendar pa odkar vodim svojo plesno šolo za to nimam časa." je razložila in se ozrla po letalu. Stevardesa se je ustavila pred njima in jima ponudila pijačo. Gyo je izbrala mineralno vodo, ker drugega na krajših poletih ni pila. Zahvalila se je ustrežljivi stevardesi in se nato zopet obrnila k Trevorju. "Bila sem poročena in tudi otroke sem imela ja. Pred pol leta so umrli v neznanih okoliščinah..." je odgovorila in glas se ji je prelomil. Težko ji je bilo govoriti o tej temi, ker so bile rane še sveže.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Gyoino potovanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyoino potovanje   Gyoino potovanje Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Gyoino potovanje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nellyno potovanje

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Detective Agency :: .: Potovanja :. :: Potovanja-
Pojdi na: