Detective Agency
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detective Agency

Posebna detektivska agencija, ki reši težavo namesto vas!
 
KazaloPortálIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Gyo's Royal dance school

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Gyo's Royal dance school Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Gyo's Royal dance school   Gyo's Royal dance school Icon_minitimeNed Sep 02, 2007 1:11 pm

Gyo's Royal dance school 500911hp7l

Gyoina plesna šola se nahaja 5 minut stran od Piccadilly Circus-a in spada k sklopu nekega športnega centra kjer je tudi fitnes center vendar je trenutno zaprt zaradi prenove. Gyoino plesno šolo so odprli komaj pred enim mescom, zato nima še zelo veliko včlanjenih vendar pa je še en mesec do zaključka vpisov, zato imate čas, da se vpišete. V Gyo's Royal dance school poučujejo zaenkrat samo 3-je učitelji - Gyo ( ki je tudi glavna in nadzoruje vse skupaj ), Alizee, divja francozinja srednjih let, ki poučuje Jazz balet ter Mika, mlad angleški študent, ki poučuje Hip hop . Gyo poučuje Klasičen balet ter Show dance . Vsak, ki se želi vpisati, naj se zglasi na recepciji in pusti svoje osebne podatketer koliko časa boste trenirali ( pogodbo lahk osklenete za dobo pol leta, eno leto ali dve leti. po pretekli pogodbi je treba podaljšati, če ne niste več vpisani )
( Recepcija - ZS Wink )
Nazaj na vrh Go down
Sienna
Študentka jezikov
Študentka jezikov
Sienna


Število prispevkov : 10
Age : 30
Registration date : 01/09/2007

Gyo's Royal dance school Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyo's Royal dance school   Gyo's Royal dance school Icon_minitimeNed Sep 02, 2007 1:46 pm

Sienna je prišla v šolo, v katero se je pravkar vpisala. Notri je bila le nekajkrat zato ni vedela, kje je baletna dvorana. Hotela je vprašati receptorko, ki pa se je ravnokar pogovarjala po telefonu. Odšla je po hodniku naprej in pogledala v dvorano, do katere je prišla. Notri je bila ena od učiteljic in dejala je:" Ste vi učiteljica baleta?"jo je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Gyo's Royal dance school Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyo's Royal dance school   Gyo's Royal dance school Icon_minitimeNed Sep 02, 2007 2:44 pm

"Pozdravljena! Sem Gyo Fischer in ja, med drugim sem tudi profesorica klasičnega baleta. Ti lahko kako pomagam?" je odgovorila neznanemu dekletu ter si jo ogledala. Dekle je delovalo nekoliko zmedeno, kot, da ne ve kaj točno išče v športnem centru. 'Morda pa se je prišla vpisat!' je Gyo prešinilo, zato je z zanimanjem pogledala kaj ji bo neznanka povedala.
Nazaj na vrh Go down
Sienna
Študentka jezikov
Študentka jezikov
Sienna


Število prispevkov : 10
Age : 30
Registration date : 01/09/2007

Gyo's Royal dance school Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyo's Royal dance school   Gyo's Royal dance school Icon_minitimeNed Sep 02, 2007 4:54 pm

" Vpisala sem se na baletni tečaj, pogodbo sem že podpisala, za dve leti. Toda tukaj se ne znajdem dobro, zato ne vem, kje naj se pripravim za ure baleta." je dejala Sienna. " Kajti tukaj sem drugič, prvič sem bila le na recepciji. " je dejala.

((sorry nimam idej zdele))
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Gyo's Royal dance school Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyo's Royal dance school   Gyo's Royal dance school Icon_minitimeNed Sep 02, 2007 5:05 pm

"Me veseli, da si vpisala na naš baletni tečaj, vendar pa se treningi začejo šele čez en mesec, trenutno samo sprejemamo prijave. Če želiš se lahko zmeniva ze termin, pa ti bom razkazala športni center ter plesne dvorane, lahko pa se zmeniva tudi za kakšno individualno uro?" je bila Gyo velikoduša in navdušena nad bodočo učenko. "Danes sem žal že zmenjena, kakšen drug dan pa sem ti na razpolago, če si za?" jo je še enkrat povprašala.


(( ni panike Wink ))
Nazaj na vrh Go down
Sienna
Študentka jezikov
Študentka jezikov
Sienna


Število prispevkov : 10
Age : 30
Registration date : 01/09/2007

Gyo's Royal dance school Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyo's Royal dance school   Gyo's Royal dance school Icon_minitimeČet Sep 06, 2007 6:25 pm

" Mogoče jutri?" je vprašala Sienna. " Enkrat bolj proti večeru, kajti dopoldne imam preda vanja." je dejala Sienna. Želela si je spet pleasti, kajti že nekaj dni ni plesala zaradi študijskih obveznosti.

((še zmeri nč idej...zdej lahko šolo okrivim Very Happy ))
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Gyo's Royal dance school Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Gyo's Royal dance school Icon_minitimeČet Sep 06, 2007 9:16 pm

"Jutri ? Hmm to bi šlo ja. Recimo ob 18ih ? Če ti ura ustreza, pridi deset minut pred šesto, da se umiru preoblečeš, nato pa ti bom razkazala prostore, potem pa lahko malo potrenirava. Sedaj pa mi prosim oprosti, ampak moram oditi. Lep dan ti želim, se vidiva jutri, upam." ji je odgovorila in zapustila prostor, saj jo je uzunaj čakala Abigail.


(( enako velja zame Wink ))
Nazaj na vrh Go down
Abigail
Vodja detektivov
Vodja detektivov
Abigail


Female
Število prispevkov : 171
Age : 34
Kraj : London
ID koda : GZ-2734
Stopnja : Vodja agencije
Registration date : 25/08/2007

Gyo's Royal dance school Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyo's Royal dance school   Gyo's Royal dance school Icon_minitimeČet Sep 13, 2007 11:51 pm

Abi je počakala zunaj pred vrati velike plesne šole, kjer je na hitro pokadila cigareto, potem pa si ogledala vse izložbe bližnjih trgobin. Ko se je Gyo vrnila, se ji je nasmehnila. ''Vse vredu?'' je vprašala in mislila predvsem na plesno šolo, kjer je prijateljica imela opravke.
''Kaj je torej najin naslednji cilj?'' je potem vprašala, saj je imela časa na pretek in se ji res ni nikamor mudilo. Kar je morala, pa je že zdavnaj opravila.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Gyo's Royal dance school Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Gyo's Royal dance school Icon_minitimePet Sep 14, 2007 7:12 pm

"Oprosti, ker si morala toliko čakati, ena učenka me je malo zadržala. Ja, use je uredu. Greva na kavo, častim jaz seveda ?" ji je razložila in povabila na pijačo, predvsem pa na pogovor, ki spada k le-tej.
Gyo je bila viddno vznemirjena in komaj je čakala, da bi prijateljico povprašala za nasvet, kje bi našla kakšnega dobrega detektiva. Res, da je bila tudi Abigail detektivka, a Gyo se je zbala, da bi morda morilec njene družine škodil tudi Abi, če bi se preveč vtikala v vso zadevo.
Nazaj na vrh Go down
Gyo
Profesorica klasičnega baleta
Profesorica klasičnega baleta
Gyo


Female
Število prispevkov : 47
Age : 33
Kraj : London
Registration date : 01/09/2007

Gyo's Royal dance school Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Gyo's Royal dance school Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 5:01 pm

Gyo je spremenila načrt in se odločila, da bo kar danes uredila v plesni šoli. Prispela je do športnega centra in vstopila. Rada je imela svojo plesno šolo, a ni ji bila preveč ušeč lokacija, kjer se je šola nahajala. Stavba je bila nekoliko starejša in je potrebovala prenovo, a neglede na toje mnogo mladostnikov prihajalo sem na treninge. Nekateri so trenitali košarko, eni nogomet, veliko deklet odbojko ali gimnastiko. Gyo's Royal dance school je bila v najvišjem nadstropju, zato so lahko v toplih dnevih trenitali tudi na ograjeni strehi tega visokega poslopja.

No, ko je Gyo končno prišla do najvišjega nadstropja in svoje plesne šole, je vstopila in posdravila vse, ki so bili pri recepciji. Tajnico je prašala, kje so plesni učitelji ter nato odšla proti kabinetu, ker naj bi bili tam. Francozinji je na hitro razložila svoje načrte in ta se je takoj strinjala, da bo prevzela njeno skupino za ta kratek čas.

Vesela, da je nekaj že opravila, se je Gyo počasi odpravila proti domu.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Gyo's Royal dance school Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyo's Royal dance school   Gyo's Royal dance school Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Gyo's Royal dance school
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Hotel Royal - Valencija

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Detective Agency :: .: Velika Britanija :. :: London-
Pojdi na: